Haberler

Aksigorta Mini Onarım hizmeti ile, sigortalılarımız hasar dosyası açmadan ve hasarsızlık indirimlerini kaybetmeden, mini tabir ettiğimiz onarımları, auto king servislerinde randevu alarak ücretsiz yaptırabiliyorlar.
 
powered_by.png, 1 kB
Aksigortam.com arrow Ferdi Sağlık
Ferdi Sağlık Sigortası Yazdır E-posta
Üye Değerlendirme: / 45
Kötüİyi 
Yazar aksigortam.com   
Cuma, 01 Eylül 2006
AKSAĞLIK BİREYSEL SAĞLIK SİGORTALARI
Aksağlık bireysel sağlık sigortası ile sizin ve yakınlarınızın bir yıl boyunca karşılaşacağı hastalıkların yurt içi ya da yurt dışı tedavisi için gereken masraflardan bütçenizi zorlamadan kurtulabilirsiniz.
 Kimler Faydalanabilir?
aksigortam.com Karia Sigorta Aracılık Hizmetleri check Aksağlık Sigortasından 18-60 yaş arasındaki dileyen herkes kendisi ve ailesi ile birlikte yararlanabilir. Bunun için sadece açık ve detaylı sağlık beyanınız yeterlidir. Tüm aile bireylerinin aynı plan kapsamında sigortalanması halinde % 10 aile indirimi uygulanır.

 Sigorta Süresi Ne Kadar.....?
aksigortam.com Karia Sigorta Aracılık Hizmetleri check Aksağlık sigortası 1 yıl süreli olmakla birlikte, ömür boyu yenileme garantisi almış iseniz yaşamınız boyunca, ömür boyu yenileme garantisi almamış iseniz 75 yaşına kadar, her yıl poliçenizi yenileyerek güvencenizi sürdürebilirsiniz.

 Vergi Avantajı Var mı.....?
aksigortam.com Karia Sigorta Aracılık Hizmetleri check Sağlık sigortası primleri yürürlükteki vergi kanunlarına göre belirli miktara kadar vergi matrahından indirilebilir.

 Sağlık Sigortası Yaptırmak İstiyorum, Ne Yapmalıyım....?
aksigortam.com Karia Sigorta Aracılık Hizmetleri check Daha kolay olmamıştı... Randevu almak için telefon etmeniz veya iletişim kısayolunu takip ederek mail göndermeniz yeterli. (0232.482-23-99)

 Sigorta Primlerimi Nasıl Ödeyebilirim.....?
aksigortam.com Karia Sigorta Aracılık Hizmetleri check Primlerinizi peşin veya % 25 peşin+ 5 vade olarak ödeyebilirsiniz. Peşin ödemelerde %5 peşin ödeme indirimi uygulanmaktadır. Priminizi kredi kartı ile ödediğiniz takdirde 8 eşit vade olanağından yararlanabilirsiniz.

 Nerede Tedavi Olabilirim.....?
aksigortam.com Karia Sigorta Aracılık Hizmetleri check Aksağlık Sağlık Sigortası kapsamında yurtiçinde, yurtdışı teminatınız var ise yurtdışında dilediğiniz doktor, sağlık kurumundan hizmet alabilirsiniz.

aksigortam.com Karia Sigorta Aracılık Hizmetleri check Kaliteli hizmet alıp sigorta sisteminden kolay bir şekilde yararlanabilmeniz için hastane, tıp merkezi, laboratuvar, görüntüleme merkezi, eczanelerden oluşan geniş bir anlaşmalı kurum ağımız bulunmaktadır. (bakınız.anlaşmalı kurumlar)

aksigortam.com Karia Sigorta Aracılık Hizmetleri check Anlaşmalı kuruluşlarımızda tedavi hizmetlerinden limitiniz dahilinde, varsa sadece katılım payı ödeyerek yararlanabilirsiniz. Ayrıca Devlet ve üniversite hastanelerinde gerçekleşen tedavileriniz anlaşmalı kurum statüsünde değerlendirilir.

 Hasarsızlık İndirimi Uygulaması Yapıyor musunuz.....?
aksigortam.com Karia Sigorta Aracılık Hizmetleri check Evet. Poliçenizi kesintisiz olarak yenilemeniz halinde Tazminat/Prim oranınızın Şirketimizce belirtilen kriterler çerçevesinde olması halinde hasarsızlık indiriminden yararlanabilirsiniz.

 Yeni Doğan Bir Bebeğimiz Var, O'nu Da Sigortalatabilir miyiz.....?
aksigortam.com Karia Sigorta Aracılık Hizmetleri check Yeni doğan çocuğunuzu, doğum tarihinden itibaren 15. gününü doldurmuş olması ve annenin de poliçe kapsamında olması halinde başvuru formu ve doğum raporu ile müracaat ettiğiniz takdirde teminat kapsamına dahil edebilirsiniz.

 Ömür Boyu Yenileme Garantisi Var mı.....?
aksigortam.com Karia Sigorta Aracılık Hizmetleri check Kesintisiz üç yıl aynı planda sigortalanmış olmanız ve Şirketimiz risk kabul kriterlerinin sağlanmış olması koşulu ile ömür boyu yenileme garantisi hakkına sahip olabilirsiniz.

 Aksağlık Sağlık Poliçesi Neleri Kapsar.....?
aksigortam.com Karia Sigorta Aracılık Hizmetleri check YATARAK TEDAVİ TEMİNATI
aksigortam.com Karia Sigorta Aracılık Hizmetleri check AYAKTA TEDAVİ TEMİNATI
aksigortam.com Karia Sigorta Aracılık Hizmetleri check ACİL SAĞLIK HİZMETLERİ TEMİNATI
aksigortam.com Karia Sigorta Aracılık Hizmetleri check GEO-CODING - OTOMATİK YER TESBİTİ HİZMETİ
Son Güncelleme ( Cumartesi, 28 Ekim 2006 )
 
© 2016 Aksigortam.com - Aksigorta
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.